Carport lessenaarsdak dubbel Renkum

Carport lessenaarsdak dubbel Renkum

Deze houten vrijstaande dubbele carport, inspiratie model type Renkum, met een lessenaarsdak is één ruimte en verdeeld in twee parkeerplaatsen en deze kan gesplitst worden, door een tussenwand in het midden te plaatsen. De staander met schoren in het midden, staat op een beton poer. Een ideale carport, ook voor de stalling van uw auto, caravan, camper en/of boot.

Het gebruikte houtsoort op de afbeelding is geïmpregneerd / verduurzaamd vurenhout. Gegarandeerd jaren lang onderhoudsvrij. Natuurlijk kunt u ook een andere houtsoort, afmetingen en de hoogte bepalen. Zo kunt u ook zelf een kleur van de verf bepalen, als u dit wilt, maar dit is niet direct nodig. 

Wij maken alleen gebruik van hout soorten met het FSC en/of PEFC keurmerk. Zoals bijvoorbeeld, lariks/douglas, red-cedar en onder druk geïmpregneerd / verduurzaamd vurenhout. Elke carport wordt samengesteld, zoals u het wenst.

Uw bouwwerk wordt in onze eigen timmerwerkplaats gefabriceerd en als totaal compleet prefab bouwpakket bij u thuis afgeleverd, om zelf te (laten) monteren. Onze montageteams, staan ook voor u klaar.

Ontwerp uw eigen carport en kies zelf, een model, een houtsoort, de afmetingen, de hoogte en eventueel het type raam en deur, de vorm van het dak, wel of geen zolder. 1001tuinhuisjes, heeft meer dan 1000 mogelijkheden.

Lees meer

Meer informatie?

flyer

Bekijk onze brochure